Reklam

                                          Reklam – Şeften Yemek Tarifleri
Şeften Yemek Tarifleri

Reklam

Şeften Yemek Tarifleri ; yemeğin sadece,insanların yaşayabilmek için tüketmek zorunda olduğu malzemelerin (besinlerin) bir araya getirilerek oluşturulduğu alelade  yapılan bir işten ibaret olmadığını,aslında yemeğin ve yemek yapmanın bir sanat olduğunu ve bu sanatı ne kadar iyi icra ederseniz ondan o kadar çok tat ve haz alabileceğinizi,yediklerinizden aldığınız lezzetin insan hayatında pozitif anlamda büyük bir rolü olduğunu anlatmaya çalışıyor ve bir yemek daha güzel nasıl yapılır sorularının cevaplarını sizlere sunmayı amaçlıyor

Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler

Şeften Yemek Tarifleri’nin okuyucu kitlesinin tamamı yemek severlerden ve en güzel yemek tariflerini hangi sitede bulabilirim sorusunu soran insanlardan oluşmaktadır. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden yemek yapmak isteyen kişler Şeften Yemek Tarifleri sitesini takip etmektedir.

Okuyucuların Şeften Yemek Tarifleri’ni takip etmeleri için pek çok seçenek mevcuttur. RSS, mail, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla Şeften Yemek Tarifleri sitesini düzenli takip eden 10.000’in üzerinde okuru vardır. 

Neden Şeften Yemek Tarifleri?

Şeften Yemek Tarifleri 2013 yılında açılan,açıldığı günden itibaren gerek içeriği, gerek tasarımıyla özgünlüğünü ve kalitesini koruyan bir sitedir. Yemek tarifleri dünyasında tanınan ve itibar sahibi bir sitedir.

Şeften Yemek Tarifleri, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından,faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen altın üyeliğe layık görülmüştür.

Reklam Seçenekleri

– Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği  Şeften Yemek Tarifleri sitesinde yayımlayarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesaplarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Şeften Yemek Tarifleri  yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür.

– Text Link: SEO çalışmalarınız kapsamında kaliteli backlink almak ve ziyaretçilerin tıklaması ile doğal trafik kazanmak istiyorsanız Şeften Yemek Tarifleri sitesine text link ekleyebilirsiniz. Text linkler tüm sayfalarda gözükür.

– Manşet: Manşet ana sayfada ve tüm post sayfalarında görülen slayt alanıdır. Bu alana eklenecek yüksek boyutlu bir afiş ve buna bağlı linkin tıklanma ve görüntülenme oranı çok yüksektir. Manşet alanına reklamınız konulduğunda slayttaki diğer tüm afişler kaldırılır ve manşette sadece sizin afişiniz yer alır.

– Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa  Şeften Yemek Tarifleri  okurları arasında bir çekiliş etkinliği düzenleyerek hediye edebilirsiniz. Çekiliş etkinlikleri kapsamına göre backlink, trafik ve tanınırlık kazanmak adına oldukça etkili bir yöntemdir.

Reklam seçenekleri yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz.

Şeften Yemek Tarifleri Sitesine Nasıl Reklam Verebilirim?

Şeften Yemek Tarifleri sitesine reklam vermek veya sponsor olmak için iletişim sayfasındaki seçeneklerden birini kullanarak bana mesaj göndermeniz yeterlidir. Detaylar ve ücretlendirme karşılıklı görüşülecektir.