Hakkımda

Hakkımda

hakkımda

Hakkımda bilmeniz gerekenleri uzun uzadıya yazmaya gerek var mı bilmiyorum ama kısaca bahsetmek gerekirse şayet dilimin döndüğünce biraz kendimden bahsedebilirim.

Ben Ebru,hayattaki en şanslı kadınlardan biriyim.Çünkü dünyalar tatlısı bir kız evlada ve  dünyalar kadar çok sevdiğim sevgisiyle ve varlığıyla bizi hayata harmanlayan koca yürekli bir eşe sahibim.

Yemek yapmayı ve yemeyi bir hayat felsefesi haline getiren biri olarak bakabilirsiniz bana.Yemek yapmak ve yaptıklarımı fotoğraflamak kadar yemesinden de çok büyük keyif alan bir yemek meraklısıyım. Yemek zevkim hiç değişmedi ama yaptıklarım her defasında çeşitlendi. Bu güzel lezzetleri paylaşmamak bencillik olurdu, bu yüzden siz değerli yemek meraklılarıyla bu lezzetleri paylaşmak istedim.

Yapmayı, tatmayı, paylaşmayı sevenlere…
Bir yemek sıcaklığında sevgilerimle…

Ebru YILMAZ

“Yemek yapmayı bana öğreten canım anneme her daim dualarımı gönderiyorum.”

“Varlığıyla beni çok mutlu eden kızıma milyonlarca teşekkürler.”

” seftenyemektarifleri.com sitesini yapmamda yardımcı olan,her zaman bir dağ gibi arkamda durup beni yüreklendiren biricik eşime çok teşekkür ediyorum.”

“Bana fikirleriyle, samimiyetiyle ve o güzel yardımsever yürekleriyle destek veren herkese sonsuz teşekkürler ediyorum.”